Yardım

Hazırlama ve Teslim

Web sitenin türüne ve siteye eklenecek işinizle ilgili içerik miktarına göre değişmek üzere tahminen 3-7 gün arasında web siteniz hazır olur.

Evet, faturanızı e-fatura şeklinde düzenliyoruz.

İhtiyaçlarınıza ve kullanımınıza uygunsa farklı web siteleri satın alabilirsiniz.

Tarafınıza fatura düzenleyebilmemiz için fatura bilgilerinin eksiksiz verilmesi gerekir.

Ödeme

Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Daha sonra sepetinizi görüntüleyerek “Ödeme” butonuna tıklayın. Bilgilerinizi dolurup, ödeme yöntemini belirledikten sonra seçtiğiniz ödeme yöntemine göre ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerinizi oluştururken Kredi Kartı yöntemini seçerek tek çekim veya taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla ödeme yapıldıktan sonra taksit sayısı değiştirelemez. Taksit sayısını değiştirmek için siparişi iptal edip yeniden sipariş oluşturmanız gerekir. Ayrıca bankanızla görüşerek, bankanız izin verdiği taktirde ekstrenizi taksitlendirmeniz mümkün olabilir.

Siparişinizi oluştururken ödeme aşamasında Havale/EFT yönetimini seçerek ödeme yapabilirsiniz.

Sitemizden kredi kartınızı kullanarak güvenle alıveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler için BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) lisansına ve American Express, Discover, JCB International, MasterCard ve Visa tarafından kurulan PCI Security Standards Council’in düzenlediği PCI DSS (PCI Veri Güvenliği Standardı) sertifikasına sahip olan Paytr’nin ödeme altyapısını kullanıyoruz.

Ödemenizi tamamladıktan sonra siparişinize ekleme yapamazsınız. Satın almak istediğiniz hizmet için yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Ödeme sırasında hata almanızın kartınızda yeterli limit bulunmaması, kartınızın internet alışverişlerine açık olmaması, kartın son geçerlilik tarihinin geçmiş olması gibi sebepleri olabilmektedir. Bu gibi durumlarda bankanızla iletişim geçebilir veya farklı bir kart kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş İptali ve İade

Daha önce görüşme yapılmadıysa, satın alma işleminden sonra, size ulaşarak yapılacak işlemler hakkında görüşülür. Dolayısıyla bizimle iletişime geçmeden sitemizden sipariş oluşturduktan sonra bize ulaşarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Fakat yapılacak işlemler konusunda görüşülüp anlaşmaya varıldıktan ve sitenin vb. yapımına başlandıktan sonra iptal etmek mümkün değildir.

Web sayfanızın yapımına başlandıktan sonra iptal ve iade işlemi yapılamaz.

Para iade işleminde tek seferde ödenen tüm tutar tarafınıza iade edilir. Bankanızın uygulamalarına bağlı olarak tek çekim ödemelerde iade tek seferde yapılır. Taksitli ödemelerde ise banka tarafından size taksitli olarak yansıtılır. Konu hakkında bankanızla irtibata geçebilirsiniz.

https://yesilera.com/iletisim/ sayfasındaki bilgilerden tarafımıza ulaşarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

İşlemlere başlamadan önce tarafınızla görüşerek yapılacaklar konusunda anlaşmaya varırız. Dolayısıyla yanlışlıkla oluşturduğunuz bir siparişi iptal ederek yeniden sipariş verebilirsiniz. https://yesilera.com/iletisim/ sayfasındaki bilgilerden tarafımıza ulaşarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Cayma Hakkı

Hayır, mevzuata göre elektronik ortamda alıcının onayı ile ifasına başlanan hizmetler cayma hakkı kapsamı dışındadır.

6502 sayılı Tüketici Korunması Hakkındaki Kanun gereği cayma hakkının kullanılamayacağı ürün ve hizmetler şunlardır:

– Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve Satıcı’nın kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
– Alıcı’nın istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
– Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
– Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.
– Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
– Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
– Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
– Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
– Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler (hediye kartı, hediye çeki, para yerine geçen kupon ve benzeri).
– Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
– Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin kapsamı dışında bırakılmış olan mal veya hizmetler (Satıcı’nın düzenli teslimatları ile Alıcı’nın meskenine teslim edilen gıda maddelerinin, içeceklerin ya da diğer günlük tüketim maddeleri ile seyahat, konaklama, lokantacılık, eğlence sektörü gibi alanlarda hizmetler) bakımından cayma hakkı kullanılamayacaktır.