Gösterilen sonuç sayısı: 8

Seçenekler

Taptaze Gömeç Ayva Reçeli 770 gr Cam

35,00  KDV dahil
Taptaze Gömeç ayva reçeli özenle seçilen meyvelerden el emeğiyle hazırlanır. Tazeliğini koruması için cam kavanozlarda saklanır. Kahvaltılık olarak ya da ara öğünlerde tüketebilirsiniz.

Taptaze Gömeç Cevizli Kuru İncir Reçeli 770 gr Cam

59,00  KDV dahil
Taptaze Gömeç cevizli kuru incir reçeli özenle seçilen meyvelerden el emeğiyle hazırlanır. Tazeliğini koruması için cam kavanozlarda saklanır. Kahvaltılık olarak ya da ara öğünlerde tüketebilirsiniz.

Taptaze Gömeç Çilek Reçeli 770 gr Cam

35,00  KDV dahil
Taptaze Gömeç çilek reçeli özenle seçilen meyvelerden el emeğiyle hazırlanır. Tazeliğini koruması için cam kavanozlarda saklanır. Kahvaltılık olarak ya da ara öğünlerde tüketebilirsiniz.

Taptaze Gömeç Çıtır Kabak Reçeli 770 gr Cam

39,90  KDV dahil
Taptaze Gömeç çıtır kabak reçeli özenle seçilen meyvelerden el emeğiyle hazırlanır. Tazeliğini koruması için cam kavanozlarda saklanır. Kahvaltılık olarak ya da ara öğünlerde tüketebilirsiniz.

Taptaze Gömeç Kayısı Reçeli 770 gr Cam

35,00  KDV dahil
Taptaze Gömeç kayısı reçeli özenle seçilen meyvelerden el emeğiyle hazırlanır. Tazeliğini koruması için cam kavanozlarda saklanır. Kahvaltılık olarak ya da ara öğünlerde tüketebilirsiniz.

Taptaze Gömeç Mürdüm Eriği Reçeli 770 gr Cam

35,00  KDV dahil

Taptaze Gömeç mürdüm eriği reçeli özenle seçilen meyvelerden el emeğiyle hazırlanır. Tazeliğini koruması için cam kavanozlarda saklanır. Kahvaltılık olarak ya da ara öğünlerde tüketebilirsiniz.

Taptaze Gömeç Üzüm Reçeli 770 gr Cam

35,00  KDV dahil
Taptaze Gömeç üzüm reçeli özenle seçilen meyvelerden el emeğiyle hazırlanır. Reçel, tazeliğini koruması için cam kavanozlarda saklanır. Kahvaltılık olarak ya da ara öğünlerde tüketebilirsiniz.

Taptaze Gömeç Vişne Reçeli 770 gr Cam

39,90  KDV dahil
Taptaze Gömeç vişne reçeli özenle seçilen meyvelerden el emeğiyle hazırlanır. Tazeliğini koruması için cam kavanozlarda saklanır. Kahvaltılık olarak ya da ara öğünlerde tüketebilirsiniz.

Kahvaltıları tatlandıran farklı birçok çeşidini sunduğumuz reçelleri burada bulabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlardan faydalabilirsiniz. Damak tadınıza göre çilek, kayısı, vişne, limon, mürdüm eriği gibi değişik türlerdeki reçel fiyatlarını inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.